online doktor

BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi olarak;

Dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs COVID-19 pandemisi nedeniyle siz değerli hastalarımıza söz verdiğimiz gibi; kaliteli, güvenli ve kesintisiz sağlık hizmetini en iyi şekilde sunmaya devam etmek adına #evdeyalnızdeğilsiniz diyerek; sizlere yenilikçi, kolay uygulanabilir bir çözüm imkanı sunduk. Sunduğumuz bu imkan ile siz ve tüm sevdiklerinizin sağlık problemlerine hızlıca çözüm olmayı hedefledik ve hekimlerimiz ile #onlinedoktorunuz uygulaması sayesinde  görüntülü görüşme imkanını kullanımınıza sunduk.

Online Doktorunuz Yanınızda

#Evdeyalnızdeğilsiniz #onlinedoktorunuz  uygulaması ile ulaşabileceğiniz hizmet ağımızda;

  • Yaşamsal aciliyeti bulunmayan (kalp krizi, ani gelişen alerji vb),
  • Fiziki muayene ihtiyacı olmayan,
  • Muayene esnasında tıbbi müdahale gerektirmeyen,

Tüm sağlık sorunlarınız ile ilgili muayene ve rutin kontrollerinizi yaptırarak, tahlil ve tetkik sonuçlarınız için de hekiminizden tıbbi danışmanlık alabilirsiniz.

Bu uygulamamız sayesinde hangi şehirde yada ülkede olduğunuzun veya yaşadığınızın bir önemi yok.

Siz ve sevdiklerinizin tüm sağlık ihtiyaçlarına yönelik görüntülü görüşme ile her branştan hekim, beslenme ve diyet uzmanı, GETAT (Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp) branşları gibi tüm alanlar için bizimle 0850 811 34 00 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden iletişime geçerek bilgi ve danışmanlık almak istediğiniz hekim için randevunuzu oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki salgınla mücadele dönemi boyunca, dünyanın her yerine sunduğumuz online doktorunuz görüşmeleri sayesinde sağlık sorunlarınızda da #evdeyanlızdeğilsiniz. #evdekaltürkiye

Nisan 5, 2020
Bizden Haberler